Usługi

USŁUGI CIĘCIA

Z myślą o potrzebach naszych klientów poszerzyliśmy ofertę o usługi cięcia zakupionych u nas produktów. Używamy jedynie profesjonalnego sprzętu, który gwarantuje sprawne, a przy tym precyzyjne wykonanie obróbki wyrobów hutniczych. Wykorzystujemy bowiem w pełni zautomatyzowaną piłę taśmową o dużych możliwościach gabarytowych (maksymalnie do 460 mm) i o przekroju płaskim 500 x 460 mm.

Piła taśmowa jest urządzeniem prostym, jednak wymaga odpowiedniego ustawienia, które zapewni gładkie i estetyczne cięcie. Jej parametry muszą być indywidualnie dostosowane do twardości oraz rodzaju ciętego produktu. Dokładne określenie właściwości materiału jest zatem konieczne do właściwej konfiguracji piły. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn do cięcia, dlatego nie muszą się Państwo martwić o jakość wykonanej obróbki.

Wykorzystanie piły taśmowej do cięcia ma wiele zalet. Jest to między innymi szybkość wykonania usługi – urządzenie może ciąć wiele materiałów z naprawdę dużą szybkością. Odpowiednio skonfigurowane urządzenie pozwoli na estetyczne wykonanie obróbki, pozostawiając gładką powierzchnię. Cięcie piłą taśmową zapewnia ponadto dużą precyzję i dokładność wymiaru, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że wykonana usługa będzie spełniała Państwa oczekiwania w 100%. Jest to idealne rozwiązanie do cięcia różnego rodzaju profili, kątowników, rur i więcej.

TRANSPORT

Klienci naszej firmy mogą mieć pewność, że zostaną kompleksowo obsłużeni. Oferujemy nie tylko bogaty asortyment produktów, ale także fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich wyrobów hutniczych, pomp czy armatury przemysłowej. Służymy również pomocą przy obróbce, wykonując usługi cięcia piłą taśmową, ale nie tylko.

Dysponujemy własnym taborem samochodów ciężarowych, które są dostosowane do przewozu ładunków o dużych gabarytach. Dlatego nie muszą się Państwo obawiać o transport zakupionych u nas produktów. Jesteśmy świadomi, że przewóz tego typu materiałów bywa problematyczny, a także kosztowny. W trosce o Państwa komfort oferujemy transport wszelkich naszych produktów – zarówno wyrobów hutniczych, jak i pomp czy armatury przemysłowej.

Nasi kierowcy sprawnie realizują zamówienia, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zakupione towary będą dostarczone pod wskazany adres szybko, ale i bezpiecznie. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług i zachowujemy wszelką ostrożność podczas załadunku, przewozu, jak i rozładunku towarów. Procesy są w zaawansowany sposób koordynowane przez logistyka z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz stworzoną specjalnie na nasze potrzeby aplikację transportową zintegrowaną z systemem ERP spółki.

Naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny usług transportowych, a dla stałych klientów świadczymy je całkowicie bezpłatnie. Szczegóły usługi ustalane są indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu.